15. SK Strupčice 22 43:83 17
16. TJ Mojžíř 22 39:64 16

Kompletní tabulka

Tři body po výborném výkonu

V prozatím nejlepším utkání sezóny Bílina porazila přední tým tabulky Neštěmice. Vítězství se zrodilo po obětavém a bojovném výkonu celého týmu. První dvě branky Bíliny byly pro někoho šťastné, ale tady platí jasně, že štěstí přeje připraveným. Krásné zákroky předvedl Kovačka, obrana spolehlivě odvracela nebezpečné kombinace velmi dobrého soupeře, v záloze celý zápas neúnavně dřeli Pavlíček, Podaný i rychlý Tirb. Vzorová byla práce útočníků Katreniče a Tůmy, kteří soustavně napadali obránce hostů a získali spoustu míčů tvrdostí a běhavostí. Soupeř se celý zápas snažil o nátlakový fotbal s dobrou kombinací, ale tentokrát narazil na bojovnost a enormní snahu domácích, kteří zaslouženě vyhráli tento pro diváky velmi atraktivní duel.

Jak padaly branky: V 6. minutě tvrdě vystřelil Tůma z trestného kopu, brankář pouze vyrazil a Šoufek byl na správném místě – 1:0.Hosté vyrovnali v 26. minutě, když Jirkovský přehodil vyběhnuvšího Kovačku – 1:1. Ve 40. minutě překvapivě vystřelil Katrenič z pravého křídla, brankář znovu jen vyrazil a Podaný napodobil dorážku Šoufka – 2:1. V 52. minutě bezpečně skóroval Tůma z penalty za ruku hostů- 3:1. 90. minuta  - do otevřené obrany pronikl Tůma a nezištně přihrál Schüssmannovi do prázdné – 4:1. V závěrečné minutě prodloužení ještě hosté snížili z přísné penalty na  konečných 4:2.

Bílina – Neštěmice 4:2 (2:1)

Branky : Šoufek, Podaný, Tůma(p), Schüssmann

Sestava Bíliny: Kovačka – Šoufek, Zavadil, Brůna, Baran – Tirb, Iljazi, Pavlíček, Podaný- Katrenič, Tůma