15. SK Strupčice 22 43:83 17
16. TJ Mojžíř 22 39:64 16

Kompletní tabulka

Z Roudnice s nulou

Bílina získala za poslední čtyři zápasy s Roudnicí všech 12 bodů a skóre 9:3. Tato bilance podle mého názoru vyplývá z toho, že Roudnice vždy chce hrát fotbal, hraje vysoko a má dobrou kombinaci. Bílině vždy vyhovuje hrát s takovým soupeřem s otevřenou obranou. Tentokrát však měli naši hráči   katastrofální vstup do zápasu.  V 7. minutě přišel zcela zbytečný penaltový faul Bečvaříka – míč už byl téměř v autu. Brankář Kovačka vystihl sice stranu, ale míč přesto prošel -1:0.  V 19. minutě vystoupila celá obrana a hráč domácích měl volnou cestu – 2:0. Bílina postupně vyrovnala hru a od poloviny prvního poločasu byla lepší a nebezpečnější. Důležité bylo, že se do poločasu podařilo dát kontaktní gól. Bečvařík spravil svou chybu krásným náběhem po pravé straně a citovkou na hlavu nabíhajícího Schüssmanna – 1:2.

Když se v 53. minutě povedla podobná akce po levé straně a Tůma srovnal na 2:2 po skvělé práci Tirba a Schüssmanna, začala Bílina věřit ve vítězství a stupňovala tlak. O zcela zbytečné porážce rozhodly tři fakory:1. neskutečná chyba Schüssmanna při kličce na vlastním  malém vápně – 3:2. 2. chyba hlavního rozhodčího, který neodpískal jasný penaltový faul na Tůmu( po zápase ho přiznávali i domácí diváci) - ten následně vedl k vyloučení Podaného. 3.neproměňování stoprocentních šancí, kterých si i v oslabení Bílina vytvořila několik.  Proměňování velkých šancí je dlouhodobou slabinou Bíliny.

Roudnice – Bílina  3:2(2:1)

Branky : Savíček 2, Mrázek p. – Schüssmann, Tůma

Sestava Bíliny : Kovačka – Bečvařík, Zavadil, Šoufek, Baran – Klíma, Skuthan, Pavlíček, Tirb - Schüssmann, Tůma

Střídali : Podaný, Kotěšovský