15. SK Strupčice 22 43:83 17
16. TJ Mojžíř 22 39:64 16

Kompletní tabulka

V Dobroměřicích jsme nadělovali

Už ve 33. minutě utkání v Dobroměřicích Bílina vedla 3:0 a přes stálý déšť se zdálo jasno. Bílina byla fotbalovější, domácí obrana působila proti lehkonohým útočníkům těžkopádně . Po jasném vedení Bílina začala hrát na krásu a domácí do poločasu snížili. Od začátku druhého poločasu přišla slabší dvacetiminutka hostů, která vyvrcholila penaltou a gólem do jejich sítě v 71. minutě. Zápas se v tu chvíli zkomplikoval. Naštěstí o minutu později dala Bílina opět gól, který utkání definitivně rozhodl. Další tři góly byly výsledkem rezignace domácích na obranu, ale také ukázkou fotbalové kreativity Bíliny.   Jak padaly góly? V 27.minutě Iljazi přesně našel v náběhu Schüssmanna, ten pod brankářem 0:1. O dvě minuty později poslal Smrž domácího gólmana do jiného rohu než kam kopnul penaltu za ruku – 0:2. 33.minuta Ulip hlavou po rohu Smrže – 0:3. V 72. minutě Smrž krásně našel Tirba, ten zpracoval a napálil do břevna a dobíhající Smrž měl snadnou práci – 2:4. 78.minuta sražen v úniku „Šimi“a Smržova penalta znovu bezchybná - 2:5. Pak už přišly dvě hvězdné chvíle střídajícího Kozlera. Nejprve po rohu Smrže na bližší tyč si krásně srovnal střelu hlavou – 3:6. Těsně před koncem po úniku Schüssmanna a zpětné přihrávce vymetl Matěj Kozler šibenici-3:7.  Nejlepší hráč znovu Smrž(3+3),  bojovník Šimi, zlepšuje se Tirb, skvěle naskočil Kozler. Vondráček má výbornou formu a radost může být i z obranné hry.

Dobroměřice – Bílina 3:7 (1:3)

Branky : Čimpera, Maliňák, Lazarik – Smrž 3, Kozler 2, Schüssmann, Ulip

Sestava Bíliny: Vondráček – Tirb, Ulip, Šebor, Baran-Tóth, Smrž, Skuthan, Iljazi – Schüssmann, Katrenič