Bílina - Louny 1:3

4. 3. 2012

V posledním utkání zimního turnaje se Bílina střetla s ambiciózním celkem z Loun. V setsavě chybělo několik hráčů, kteří si v minulých střetnutích řekli o základní sestavu. V základní sestavě nastoupili dva testovaní dorostenci Ferko a Baran. Naši hráči začali utkání velice dobře. Nátlakovou hrou jsme Louny nutili k chybám a a ahhrahrálo se na jednu branku. Výsledkem bylo naše vedení 1:0 po střele Pavlíčka. Louny srovnaly střelou, kterou zpoza velkého vápna. Po vstřelené brance Louny zlepšily pohyb, otěže utkání vzal do ruky Trup a Bílina měla velké problémy. Velké šance měl sice Bečvařík, ale v poli dominovali Louny. Bílina nestačila v soubojích, neudrželi jsme míč a hra byla rozháraná. Druhý poločas byl zcela v režii Loun a milosrdný výsledek byl na ukazateli skore pouze díky vynikajícím zákrokům brankáře Vondráčka, který nastoupil do druhého poločasu. Nedobře skončilo utkání pro Václava Bečvaříka, který se v závěru utkání zranil. První mistrovské utkání hrajeme příští neděli v Neštěmicích. Výkop je ve 14.00. Sestava Bíliny: Čurda (45. Vondráček) - Žemba, Karel, Vosátka, Baran - Ferko, Pavlíček, Egrt, Levý - Kotěšovský (45. Kořínek), Bečvařík