Modlany odpadly až v závěru

10. 2. 2011

V dalším kole zimního turnaje se hrálo utkání v Bílině, a domácí si zajistili vítězství až v závěru. Trenérské trio  Tichý, Klimpl a Hulínský se mohlo ukřičet, ale na hru domácích to příliš vliv nemělo.  Omluvou snad může být, že pro zranění chyběl Pavlíček, Hasal a Moravec, na dovolené byl Augusta a  s přípravou se zatím „nepotkali“ Bari a Hronek.  Proto si v prvním poločase zahrál sekretář klubu Macek a ve druhém prezident Procházka. Modlany hrály sympatický jednoduchý a rychlý fotbal a na Bílinu to dlouho platilo.  První velkou šanci měl domácí Milo, ale přestřelil. Ovšem potom zaváhala bílinská obrana a Vavrinec se trefil přesně – 0:1.   Po půl hodině hry se dostal do šance Macek, ale modlanský brankař byl rychlejší.  Střelu Mila vytěsnil brankař na roh.  Další střela Mila z úhlu již skončila v síti – 1:1.  Potom dvakrát stříleli hosté, ale stav se neměnil. Ve druhém poločase Bílina přidala, dobře se uvolnil Levý, nad střílel Ščuka, Ekrt běžel sám na branku Modlan, ale nedal.  Neplodná převaha domácích, doplněná komplikovanou kombinací,  vyvrcholila rychlou akcí Modlan a Heřman zblízka zavěsil – 1:2.  Teprve  potom se přece je Bílina vzchopila a otočila  vývoj zápasu. Nejdříve si naběhl na míč Ekrt – 2:2.  Vzápětí přišla nejhezčí akce utkání, rychlý útok po ose Karel – Filo – Karel – Gutsch a bylo to 3:2. Během tří minut postupoval sám na branku Levý, ale nedal.   Další akce Levého, přesná přihrávka  na Procházku, ale brankař vyrazil.  V závěru měl ještě dvě šance Gutsch a dočkal se i Levý, když s přehledem zavěsil – 4:2.  Výsledek byl pro Modlany krutý, ale v závěru odpadly.

Branky: 34.Milo, 77.Ekrt, 78.Gutsch, 84.Levý – 14.Vavrinec, 70.Heřman

Bílina: Pohl (46.Čurda) – Filo, Karel, Mergl, Žemba – Ekrt, Levý, Ščuka, Gutsch – Macek (46.Procházka), Milo

Modlany: Fišer – Bažant, Pechar, Salák, Soukup – Kloc, Vavrinec, Paroulek, Paseka – Janota, Kupka    Střídali: Pokorný, Heřman, Baláž