Štěstí nám v sobotu nepršelo

28. 8. 2011

Fotografie z utkání

To byla sprcha a nejen dešťová.  Po prudkém ochlazení a za stálého deště byla Krupka na koni a naprosto zaslouženě porazila  domácí Bílinu. Hosté se také mnohem lépe vyrovnali s mokrým trávníkem.  V úvodu se hrálo ve středu hřiště a jedinou šanci měl domácí Milo, který střílel těsně vedle.  Ve 22.minutě vyrazil Pohl střelu krupského Ptáčníka  a to již měli hosté územní převahu.  Střelou Altmana, která se odrazila od tyče, šla Krupka do vedení.Ve 30.minutě vystřelil těsně vedle Mergl, ale poměr rohových kopů byl v této chvíli již 0:6.  Tlak hostů pokračoval, střílel Ptáčník a Renč.   A po rohovém kopu zvýšil vedení  hlavou Hricák.  Až v závěru poločasu předvedla Bílina rychlou akci, ale po přihrávce Mila střílel vedle Mergl.  Ale Krupka byla lepší a také na rohy vyhrála poločas 8:1.  Domácím výrazně chyběl v záloze Levý.  Do druhého postavil trenér Tichý dva nové hráče, kteří hru domácích přece jen trochu rozhýbali.  Ovšem šance měli hosté. Po hodině hry vyhlavičkoval míč z prázdné branky Hasal a další střelu vyrazil Pohl.  V 68.minutě byl krupský brankař Zeman rychlejší než Milo a s propagační střelou Augusty neměl práci. Přesto mohla Bílina snížit. V 72.minutě nacentroval Milo, Egrt se krásně uvolnil přes tři hráče na desítce, ale vystřelil vedle… Poslední hřebík do bílinské rakve dal po samostatné akci Čapek.   „Prohráli jsme zaslouženě, hosté byli lepší. Ve středu hřiště nás jasně přehrávali, hru trochu oživil Egrt, ale  neproměnil jasnou šanci. V závěru ještě Pohl zlikvidoval nadvakrát velkou příležitost hostů. To jen dokresluje náš výkon,“  nehledal výmluvy šéf bílinského klubu Petr Procházka.

Branky: 27.Altman, 36.Hricák, 86.Čapek

ŽK: 0 – 3               Rohy: 1 - 13            Diváci: 200

Rozhodčí: Ipser – Beneš, Suchánek

Bílina: Pohl – Bečvařík, Karel, Hasal, Přibyl – Filo (46.Egrt),  Mergl (76.Žák), Augusta, Pavlíček – Milo, Kuba (46.Kořínek)

Krupka: Zeman – Sidor, Hricák, Bartůněk, Altman – Suske, Bikár, Helísek, Renč – Měšťánek (70.Valenta), Ptáčník (67.Čapek)