V posledním utkání Knauf Cupu nerozhodně

8. 3. 2011

Střelecké hody přinesl poslední zápas krupského turnaje Knauf cup.  Bílina nastoupila opět v hodně kombinované sestavě, v útoku se střídali oba brankaři. Chyběli stále zranění Hasal, Pavlíček a Žemba, na lyžích trénoval Augusta, pracovní povinnosti měl Filo a v pátek hlásil zranění také Moravec.  Ve druhém poločase odstoupil i Karel. Úvod zápasu patřil Bílině  a za deset minut mohla dát tři branky. Největší šanci měl Magyár, když mu Levý naservíroval míč před prázdnou branku, ale střela mířila nad.  Po deseti minutách se hra vyrovnala, ale tepličtí mladící pouze dvakrát trefili za poločas Pohlovu branku.  Bílina šla do vedení brankou Magyára, když proměnil brejk.   Úvod druhého poločasu se hrál na obě branky, nejdříve Teplice vyrovnaly střelou za šestnáctkou, ale v 50.minutě šel důrazně za míčem Pohl a Bílina opět vedla. Vzápětí odstoupil Karel, který dostal  v záběru prvního poločasu „koňara“.   Potom reflexem zachránil Čurda a po hodině hry našel přesnou přihrávkou do běhu Milo Levého a bylo to již 3:1. V tu chvíli se mohla Bílina těšit na krásný pohár, který stál u postranní čáry.  V 67.minutě Čurda vyrazil prudkou střelu k tyči a potom se karta obrátila. Bílinským snad docházely v deseti síly, tepličtí mladíci ovládli hřiště a během deseti minut otočili třemi brankami stav, když na 3:3 vyrovnali z penalty.  Bílina se v závěru vzpamatovala, nejdříve střílel těsně nad Magyár a potom po rychlém útoku dvojice Sčuka – Magyár, druhý jmenovaný vyrovnal.  Remíza však stačila teplickému dorostu k vítězství v turnaji, když ztratil jediné body s Bílinou. Naopak Bílina remizovala ještě s Proboštovem a skončila druhá.  Bílina zatím v přípravě nepoznala porážku a do zahájení jarní části 1.A třídy se ještě doma utká s Trnovany a Přestanovem.  Oba zápasy začínají vždy v sobotu ve 14 hodin.

Branky: 32. 88.Magyár, 50.Pohl, 60.Levý -  47....,  67...., 71.(PK)..., 78....

Bílina: Pohl (46.Čurda) – Čula, Karel, Gutsch, Mergl – Sivák, Levý, Sčuka, Milo – Magyár, Čurda (46.Pohl)