Další domácí porážka

20. 4. 2015

Ani v domácím zápase s Vilémovem Bílina nebodovala. Hosté se představili jako kompaktní tým s vyrovnanými řadami. Hráli běhavý fotbal, se kterým měli domácí v prvním poločase hodně problémů.Hosté se snažili využít každé nedůslednosti v obraně domácích.Poprvé se radovali v 22.minutě, kdy mladičký talent v záloze domácích Procházka chyboval při odkopu před brankou, a nabídl soupeři velmi laciný první gól.Jeho chyba však byla jen poslední v řadě nepřesností obranné hry domácích.

Ve druhém poločase se hra přece jen opticky vyrovnala.Trenér Kovačka

změnil systém, posílil útok a zdálo se, že by Bílina mohla zápas zdramatizovat.Bohužel další chyba ve středu pole uvolnila cestu hostům k brance domácích a výborný Demke vstřelil svou druhou branku.Ještě jednou svitla Bílině naděje.V 63.minutě vysunul Mergl Levého , ten před brankářem Vilémova nezaváhal  a snížil kontaktní brankou.Tím ukončil dlouhou sérii Bíliny bez vstřeleného gólu(více než 250 minut). Ale Vilémov

kvalitní hrou nedovolil Bílině vyrovnat a v 67. minutě po krásné kombinaci na levé straně definitivně rozhodl o svém, plně zaslouženém vítězství.

Bílina – Vilémov 1:3 (0:1)

Branky: Levý  – Damke 2, Kaňkovský

Sestava domácích: Kovačka - Žemba (46.Choutka), Karel, Pavlíček, Mergl - Levý, Vlasák, Záhradský, Procházka (60.Katrenič), Augusta (37.Bečvařík) - Kotěšovský (77.Hubáček)