Hrobce nedaly Bílině šanci

6. 11. 2016

V dalším kole KP se Bílina střetla na Kyselce s favoritem soutěže z Hrobců. Hostující hráči od začátku potvrzovali svou kvalitu a přitlačili domácí k pokutovému území. V 7. minutě došlo k nedorozumění mezi Katreničem a Merglem a hosté se lacinou brankou ujali vedení. Hrobce se brankou uklidnily a začaly předvádět výborný fotbal plný rychlosti, kombinace na jeden dotek, průnikových přihrávek a domácí nevěděli, kam dřív skočit. Ve 20. a 33. minutě své útoky Hrobští úspěšně zakončili a šli do tříbrankového vedení. Je třeba dodat, že další vyložené šance zlikvidoval domácí brankář Kovačka. A přesto svitla Bílině ještě naděje.. V 36. minutě vysunul Baran Tůmu a ten obešel brankáře a snížil na 1:3. Hned v úvodu druhé půle se dostal k Rokosově zpětné přihrávce  domácí Baran a tvrdou přízemní střelou snížil na 2: 3. Hosté však zvrat v utkání nepřipustili. Na hřišti začal řádit hlavně Slavíček, na kterého domácí vůbec nestačili rychlostí.Právě tento křídelní útočník  s číslem 7 byl rozdílovým hráčem  utkání, vstřelil dva góly a další tři připravil. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 2:7. Hosté podali v Bílině výkon, s kterým by se rozhodně neztratili ani v divizi. Domácí, které čeká v příštím týdnu další těžké utkání v Lounech, musí pracovat na zlepšení ve všech řadách, aby udrželi a případně vylepšili postavení v tabulce. "V konfrontaci s vedoucím celkem tabulky jsme dnes ve všech směrech propadli. Nemá smysl hledat žádné výmluvy. Po čtvrté brance jsme odpadli úplně a jen čekali na závěrečný hvizd. Všichni jsme byli rádi, že jsme se ho dočkali. Řekli jsme si, že nic podobného už zažít nechceme", okomentoval drtivou porážku Petr Procházka.

Bílina – Hrobce 2:7 (1:3)

Branky domácích : Tůma, Baran

Sestava domácích : Kovačka – Katrenič, Mergl, Šoufek, Bečvařík – Baran, Záhradský, Pavlíček, Rokos – Kotěšovský, Tůma

Střídali : Hurt, Kozler