Hrobce slavily postup

4. 6. 2017

S favoritem KP to Bílina neměla v prvním poločase lehké. Domácím se dařil přechod do útoku po křídlech a krajní obránci horko těžko stíhali zvláště hbitého Slavíčka, který posílal jeden míč za druhým před bránu Bíliny, kde číhal střelecky disponovaný Kala. Když k tomu přidáme hrubé chyby ve středu obrany a malý pohyb hostujících hráčů,  nebylo  divu, že do kabiny se šlo za stavu 0:4.

Do druhého poločasu se však vrátil zcela jiný tým hostů. Zvýšeným pohybem a agresivitou  překvapil  Hrobce, které se vrátily z kabin patrně jen dohrát utkání.  V  50. minutě se dostal k odraženému míči Tůma a přesným lobem zaznamenal první branku. V 58. minutě utekl Fr. Tůma celé obraně a z levého křídla se trefil přesně ke vzdálenější tyči. Domácí lehce znervózněli, ale v 60. minutě stálo při nich štěstí  a z ojedinělého  útoku zvýšili znovu na rozdíl tří branek a prakticky rozhodli zápas. Těsně před koncem ještě jednou unikl Tůma po levém křídle a nezištně předložil Kotěšovskému, který snížil na konečných 5:3.  Škoda příliš pozdního procitnutí hostů, při zodpovědnějším přístupu ke hře v první půli mohl být zápas mnohem dramatičtější, přesto za druhý poločas zaslouží Bílina pochvalu

Hrobce – Bílina 5:3(4:0)

Branky : Kala 4, Neuman – Tůma 2, Kotěšovský

Sestava hostů: Vondráček – Hromádko, Mergl, Šoufek, Baran – Bečvařík, Coufal, Pavlíček, Záhradský – Rokos, Tůma

Střídal :  Kotěšovský