Nový ročník jsme zahájili domácí porážkou

12. 8. 2017

V prvním utkání sezóny 2017/18 přivítala Bílina Neštěmice. Prvních dvacet minut měla hra průběh typický pro úvod sezóny – spousta nepřesností, míč hráče neposlouchal a diváci se nudili. První gólovou akci předvedli domácí. Po standardce hostí ve 24. minutě rychlé přenesení hry, únik Tůmy a přesné zakončení – 1:0. Tato  akceposadila Bílinu do sedla a zbytek prvního poločasu nedovolila hostům nic. Bohužel několik šancí na zvýšení vedení gólem neskončilo. I druhý poločas probíhal za mírné převahy Bíliny a hosté jen sporadicky hrozili v blízkosti domácí branky. Při jednom z útoků po zákroku domácí obrany rozhodčí pískl velmi přísný pokutový kop. Přesnou ranou k levé tyči srovnal Procházka a Bílina ztratila klid. Hráči se začali o výsledek bát a to byla voda na mlýn hostů, kteří ožili a po několika minutách otočili po akci z pravé strany, kterou doklepl do sítě Wajshajtl. Zoufalá snaha Bíliny o vyrovnání přinesla v závěru utkání několik velkých  šancí – jedna skončila na břevně, druhá v posledních sekundách na tyči hostujícího brankáře.

Bílina – Neštěmice 1:2(1:0)

Branky : Tůma-Procházka p.,Wajshajtl

Sestava Bíliny: Vondráček-Hromádko, Mergl, Šoufek, Bečvařík-Záhradský, Hurt, Pavlíček, Baran-Tůma, Rokos

Střídali :Procházka, Katrenič