Parádní výkon v Kadani za tři body

16. 9. 2017

Kdo nebyl přítomen, neuvěří. Ve 28. minutě utkání vedla Bílina v Kadani 4:0 a to ještě další dvě tutovky neproměnila. Příčinou tohoto stavu byly jednak hrubé chyby kadaňské obrany, ale hlavně výborné řešení brejkových situací ze strany hostů. Na nulovém stavu se podílela i bezchybná hra Bíliny v obranné činnosti celého týmu. Po chybě obrany domácích vysunul Tůma v 20. minutě do plného běhu Kotěšovského a ten pod padajícím brankářem dal první gól. Následovaly rozhodující čtyři minuty zápasu. V 26. minutě Bečvařík před prázdnou bránou doklepl přesný míč Pavlíčka, který skvěle pronikl po levém křídle. O minutu později dal bombou z penalty gól Tůma po hloupém faulu kadaňských zadáků.  A o dvě minuty později vběhl mezi domácí  zadákyProcházka, zmocnil se špatné přihrávky obránců a do šibenice dal čtvrtý gól. Až ve43minutě se radovali i domácí po průniku Beleje po levém křídle.Kdo čekal po poločase pokus domácích o zvrat, nedočkal se. Domácí sice útočili častěji, ale Bílina v obraně chyby nedělala. Důsledkem frustrace domácích bylo vyloučení kadaňského Janošíka v 70. minutě, k němuž rozhodčí po protestech domácích přidal i červenou pro Kotěšovského. Ten o nějakém zákroku vůbec nevěděl… V závěru utkání domácí rezignovali a dostali ještě dva góly. Nejprve Baran přesně a tvrdě centroval na Brůnu a ten lízl hlavou k levé tyči – 5:1. V  poslední minutě sklepl Bečvařík před prázdnou na Augustu -  6:1.

Kadaň – Bílina 1:6(1:4) Branky hostů: KotěšovskýBečvaříkTůma(p), Procházka, Brůna, Augusta

Sestava Bíliny : Kovačka-Katrenič,Šoufek,Mergl,Baran-BečvaříkPavlíček, Augusta, Procházka-Tůma, Rokos

Střídali: KotěšovskýBrůna, Coufal