Postoloprty si odvezly sedmičku

3. 6. 2019

Na nádherném trávníku v Bílině (diky dešti a Pepovi Majerovi) se odehrál předposlední domácí zápas FK Bílina – Postoloprty. Hosté přijeli s 11 hráči a působili neškodným dojmem. Bílina si s chutí zastřílela a dala sedm pěkných branek. Jestliže by proměnila další stoprocentní příležitosti, bylo by skóre minimálně dvojnásobné. Hosté nedonutili domácí ve vedru k plnému výkonu a snažili se natahovat čas, aby debakl nebyl  dvojciferný .   První  branku vstřelil Katrenič po rychlé kombinaci Masopust, Tůma. Další branka padla po centru Podaného, když obránce tečovaným  míčem přeloboval brankáře. V 26. minutě našel Záhradský před bránou Tůmu – 3:0. O pět minut později pronikl Tůma po pravém křídle a předložil Podanému do prázdné branky. Brankostroj druhého poločasu zahájil střídající Magyar, který si pohrál s brankářem – 5:0. V 77. minutě vystihl Tůma zmatek v obraně hostů a krásně přeloboval brankáře. Účet utkání uzavřela branka Schüssmanna po ťukesu s Magyarem.

Bílina – Postoloprty 7:0(4:0)

Branky : Podaný 2, Tůma 2, Katrenič, Magyar, Schüssmann

Sestava Bíliny : Kovačka – Bečvařík, Šoufek, Zavadil, Baran –Záhradský, Masopust, Pavlíček, Podaný – Tůma, Katrenič

Střídali: Tirb, Brůna, Kotěšovský, Magyar, Schüssmann