Příjemné loučení s domácími fanoušky

14. 6. 2016

V posledním domácím zápase sezóny 2015/16 se Bílina utkala v derby s tradičním soupeřem z Modlan. Po vyrovnaném úvodu postupně domácí získali převahu ve středu pole, kde kraloval po celý zápas výborný Pavlíček. Zdatně mu tentokrát sekundoval útočně naladěný Katrenič. Ten ve 14. minutě navedl míč kolem zkoprnělých stopérů Modlan na pravou nohu a přesnou přízemní ranou k tyči vsítil první gól. Do poločasu stačili hosté odvracet útoky domácích, ale na útočnou hru jim už nezbývaly síly.Pokud ohrozili branku domácích, bylo to po přesných standardkách mistra kopací techniky M. Doležala.

Ve 49. minutě se znovu předvedl ve výborné formě hrající Katrenič – skvěle unikl po pravé straně a předložil „tutovku“ Tůmovi, který v pádu dal z voleje druhý gól. Modlany ve snaze zkorigovat stav zapomínali na obranu. Toho využili domácí ke vstřelení dalších gólů. Autorem obou byl zkušený obránce Bečvařík. První zaznamenal v 65. minutě přesnou střelou z 20 metrů, druhý v 81. minutě po kombinaci s Tůmou . Za zaznamenání ještě stojí „návrat ztraceného syna“ – po roce na pár minut nastoupil Filip Augusta a bude opět posilou pro příští sezónu.

Bílina – Modlany 4:0(1:0)
Branky : Bečvařík 2, Katrenič, Tůma
Sestava domácích : Kovačka – Bečvařík, Karel, Mergl, Baran – Záhradský, Král,Pavlíček, Levý –Tůma, Katrenič
Střídali: Procházka, Kozler, Žemba, Kotěšovský, Augusta