V Krupce smolný zápas bez bodu

9. 4. 2017

Velmi dobrý první poločas sehráli naši hráči v Krupce. Domácí nastoupili poněkud chladně, bez šťávy a Bílina toho využila. Už v 9. minutě přetáhl Baran dlouhý centr na pravé křídlo, míč poskočil a mladý Coufal ho krásně napálil „za háčky“ pravé tyče Krupky. Totéž zopakoval z rohu pokutového území na stejné místo Tůma a Bílina překvapivě vedla 2:0. Domácí byli lehce otřeseni a až do 43. minuty  se jim nepodařilo snížit. Těsně před koncem však obránci hostů otáleli s odkopem, došlo k několika odrazům a teč  jednoho pokusu přelétla výbornému Klausovi do branky – hloupý gól do šatny.

V druhém poločase se domácí zlepšili a podařilo se jim nejprve vyrovnat a nakonec i vyhrát, když si vlastní branku vstřelil paradoxně nejlepší zadák hostů Karel, který po celý zápas dominoval ve vzduchu, vyvážel míče a neúnavně spoluhráče burcoval. Za týden hraje Bílina doma s Neštěmicemi a body z tohoto zápasu budou už víceméně povinné.

Krupka – Bílina 3:2(1:2)

Branky Bíliny: Coufal, Tůma

Sestava: Pohl-Bečvařík, Karel, Šoufek, Mergl – Coufal, Hurt, Pavlíček, Baran –Procházka, Tůma

Střídali: Kozler, Kotěšovský