V Obrnicích zasloužená prohra

8. 10. 2018

Na předzápasovém  rozcvičení v Obrnicích, kam přijela Bílina sehrát malé „podbořeňské“ derby, byli hostující hráči plni sebevědomí, které však brzy vzalo za své. Na malém hřišti se totiž Bílina utkala s mužným kontaktním fotbalem, který doma produkují „pořízci“ z Obrnic . Celý zápas si Bílina s tímto stylem neporadila. Po rychlé brance domácího Kadlece, která padla po špatné komunikaci hostující obrany a brankáře, se podařilo celkem brzy vyrovnat Tůmovi z trestného kopu. Potom však přišly klíčové momenty zápasu – dvě neproměněné penalty hostů (Tůma a Šoufek). Bílina znervózněla a nedařilo se nic. V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Bezkontaktní fotbal některých hráčů Bíliny (Procházka, Coufal )se v poslední čtvrtině zápasu změnil v sérii zbytečných faulů(Šoufek) a po dalších chybách středu obrany domácí v klidu vstřelili další dvě branky. Po nejhorším výkonu sezóny Bílina prohrála zaslouženě na hřišti i v psychice.

Obrnice – Bílina 3:1(1:1)

Branky: Kadlec, Sedlecký, Zaspal – Tůma

Sestav Bíliny : Kovačka – Tirb, Šoufek, Zavadil, Baran – Bečvaařík, Záhradský, Pavlíček, Procházka – Tůma, Katrenič

Střídali: Kotěšovský, Coufal, Kozler