Vondráček opět čaroval, z Modlan vezeme dva body

27. 10. 2013

Modlany nejsou oblíbeným soupeřem Bíliny. Jejich hřiště má nerovný terén, hra Modlan je založena na úporné obraně, kterou velmi dobře organizuje zkušený Košťál, hrají jednoduché nakopávání míčů na pohotového střelce Záveského, velmi dobře zahušťují střed hřiště. Tato hra Bílině nesedí, přihrávky se vinou terénu špatně zpracovávají, rychlost a kvalita hry trpí. Přesto první půlhodina proběhla za převahy bílinského týmu, brankář Vondráček byl bez práce. Ve 23. minutě předvedl dobrou kopací techniku Záhradský, který z přímého kopu přes zeď jen těsně minul bránu domácích. O minutu později už Bílina vedla: Záhradského roh do sítě dopravil hlavou Vlasák. Ve 29. minutě to mohlo být už 2:0, ale Levý po uvolnění Augustou ukvapeně pálil do brankáře.

Ve 30.minutě bylo vyrovnáno. Bílinský Vondráček vyrážel vysoký centr až na hranici pokutového území, míč si sklepl (asi rukou) Záveský a přesným lobem ho poslal do branky hostů.
   Druhý poločas už nabídl jen po jedné šanci na obou stranách.V 59. minutě po úniku Kuncla střelu Záveského vykopával Vondráček nohou a v poslední minutě hostující Augusta hlavičkoval těsně vedle domácí branky. Zápas dospěl do penaltového rozstřelu, pro Bílinu již popáté. A Bílina penalty prostě umí! V šesté sérii brankář Bíliny Martin Vondráček u pravé tyče kryl střelu domácího Rudy a následně Žemba nedal šanci modlanskému Brejchovi. Bílina veze další dvoubodové vítězství.

Modlany – Bílina 1:2/1:1/np.
Branky: Záveský/30./ Vlasák /24./
Sestavy:Modlany: Brejcha-Pechar, Klinkáček, Košťál, Ruda-Kopta/72.Dufek/,Záveský, Kuncl,Karlík M., Karlík P.,Kupka
               Bílina: Vondráček-Mergl, Choutka O., Pavlíček, Žemba-Augusta, Schuchardt/76.Choutka M./, Levý/64.Masopust/,Záhradský/89.Ročenovič/, Vlasák-Měšťánek/84.Novák/