Z Blšan s nulovým bodovým ziskem

10. 5. 2015

Velmi dobrý první poločas sehrál v Blšanech oslabený bílinský tým.

Chyběli oba brankáři, a tak se do branky postavil mladý dorostenec Kúnel. Nezklamal, podal statečný výkon a chybějící brankáře plnohodnotně nahradil. Blšany nastoupily s 18 hráči, včetně exligových Němce, Zdichynce, Pilaře,Vidličky a střelce Prucknera. Přesto v prvním poločase Bílinu nepřehrály, a tak bezgólový poločas odpovídal průběhu hry.

Druhý poločas začal pro Bílinu nešťastně.Na lavičce zůstal kapitán a opora obrany Mergl(zranění). V 49.minutě stoper Karel vypíchl soupeři míč a k překvapení hráčů i diváků soudce pískl penaltu. Tu Blšany proměnily. O několik minut později frustrovaný  Karel v obtížné pozici ve snaze odkopnout míč trefil šibenici vlastní branky – 2:0.Bílina nerezignovala a bojovala o kontaktní gól.Zkušení domácí  si však vedení pohlídali a v závěru zápasu po krásné kombinaci vstřelili třetí branku.

Výsledek 3:0 je pro Bílinu příliš krutý.Hráči bojovali, ale na Blšany

a některá rozhodnutí arbitrů však neměli.

Blšany – Bílina 3:0 (0.0)