Z Postoloprt s vysokým vítězstvím

4. 11. 2018

V 11. kole 1.A třídy přijela Bílina do Postoloprt jako favorit a svou roli v utkání potvrdila. Už v šesté minutě vedla 2:0 – po akcích Tůmy góly doráželi Záhradský a Katrenič. V dalším průběhu Bílina povolila a ukázala okénka v obraně, která však zůstala nepotrestána díky skvělým zákrokům ve velké formě chytajícího Járy Kovačky. Po třetím gólu Pavlíčka v 28. minutě se už  soupeř smířil s porážkou i díky tomu, že měl prázdnou lavičku a po faulu na bojovníka Tirba mu byl vyloučen obránce Frydrych. Druhý poločas se dohrál za stálé převahy Bíliny, která přidala další tři góly po přečíslení domácí obrany. Autory gólů byli střelecky disponovaní Záhradský a Tůma. Líbil se Šoufek v obraně a střelci gólů. Bílina se každý zápas přibližuje čelu tabulky a má dobrou šanci hrát na jaře o případný návrat do KP. Zajímavostí je, že tento zápas byl jedním z posledních hraných na stadiónku v Postoloprtech. Hrací plocha totiž musí po podzimu ustoupit stavbě rychlostní silnice.

Postoloprty – Bílina 0:6(0:3)

Branky : Záhradský 2, Tůma 2, Katrenič, Pavlíček

Sestava Bíliny : Kovačka – Tirb, Šoufek, Baran, Kotěšovský – Záhradský, Coufal, Pavlíček, Procházka – Katrenič, Tůma

Střídali: Junek, Kozler, Pícha, Katrenič Luboš