Dorost v domácím prostředí padl

12. 4. 2010
Úvod utkání patřil vyloženým šancím na obou stranách, kde obrany nechaly vyniknout brankaře. Hned v páté minutě šla Bílina do vedení, když skóre otevřeObrazekl domácí útočník Jiří Muf. Utkání hned od začátku mělo spád, bylo rychlé, bojovné a hrálo se tvrdě, nikoli však záludně. Patnáct minut před koncem poločasu, vynikl krásným zákrokem bílinský gólman Zdeněk Šajner. Bohužel pět minut před poločasem nestačil zabránit brance Štětí, to když hosté srovnali díky nedůraznému odkopnutí bílinských zadáků na 1:1.
Druhý poločas začali domácí náporem a hned z prvního útoku mohli jít do vedení, to by ovšem musel bílinský útočník zblízka trefit odkrytou branku ObrazekŠtětí. Hosté odpověděli ihned a podobně to když nebezpečná střela z dvaceti metrů, se odrazila od břevna a ven. V dvacáté minutě hosté zahrávali roh, přetažený centr dolétl až na roh velkého vápna, tam ho krásně z voleje trefil záložník hostí a střela se zastavila až v síti domácích, 1:2. Bílina po obdržené brance zvýšila ještě více obrátky a z brejkové situace se jí podařilo snížit, to když Muf nesprintoval obránce a svojí druhou brankou srovnává stav na 2:2 deset minut před koncem utkání. Vzápětí ta stejná situace, bohužel pro domácí Jirka Muf trefuje jen brankáře Štětí. Pět minut před koncem utkání opět po nedůrazu obrany, hosté strhávají vítězství na svoji stranu. ObrazekA když tři minuty před koncem zápasu střela z dálky olízla jen břevno hostující branky, podlehla Bílina Štětí ve velmi kvalitním oboustranně hraném utkání 2:3.
„Bylo to kvalitní utkání z obou stran, Štětí má velmi kvalitní mančaft, rozhodly opět naše fatální chyby a promrhání vyložených šancí, ale i přes to jsem s výkonem kluků spokojen“ upřímně hodnotí utkání trenér Jan Zedník.
Sestava:
Zdeněk Šajner – Jiří Zavadil, Lukáš Brejcha (K), Dominik Proch, Michal Šmrhal . Tomáš Hájek, Martin Marek, Tomáš Hubáček, Jan Šámal – Zbyněk Levý, Jiří Muf
Střídání:
72´ Radek Zeman – Tomáš Hubáček
Trenér: Jan Zedník
Asistent trenéra: Jindřich Mašata