Dva góly v nastavení Bílině na body nestačily

19. 9. 2009

Už třetí utkání za sebou prohráli fotbalisté SK SIAD Bílina. Tentokrát je o tři body oloupila Jiskra Modrá. Svěřenci trenéra Tichého po víkendu klesli v tabulce až na 14. příčku.

Do zápasu vstupovali Bílinští s cílem odčinit krutou porážku z Blšan. Přišel ale první útok Modré a Fichtner neatakován pohodlně skóroval – 0:1. Bílinu náhlá sprcha neochromila, byla zpočátku aktivnějším týmem. Ani jeden z jejich pokusů se ale neujal. Hra Modré se postupem času zlepšovala, do kabiny šli ale domácí jen s jednogólovým mankem. Ve druhé půli nejprve trefil z trestného kopu břevno Dědič, Beránek byl o pár minut tváří v tvář Pohlovi úspěšnější – 0:2. Obrana, dříve pýcha Bíliny, poslední dobou hoří jako papír. Třetí branku přidala Modrá po krásné kombinaci na jeden dotek, kterou musel i domácí divák ocenit – 0:3. Bílina střílela góly až v nastavení. Nejdříve Mikou vybojovaný míč poslal do prázdné branky Gutsch, poté po faulu na Augustu proměnil pokutový kop Novák. Na vyrovnání už ale nezbyl čas.

„Soupeř nás přehrával v chytrosti a důrazu, bohužel nejsme schopni přijmout trochu tvrdší hru. Neprodáme ani to co máme natrénováno, kluci v tréninku makají dost. Snad se to zlepší, dnes po přeházení sestavy odváděli Gutsch s Mikou v útoku dobrou práci. Nyní je to otázka hledání útočné dvojice, ale když budou kluci makat, tak by mohli hrát v základní sestavě,“ uvedl trenér Josef Tichý, který stále hledá optimální složení základní jedenáctky.

SK SIAD Bílina – FC Jiskra Modrá 2:3 (0:1)