Ml. přípravka na Štětí nestačila

20. 4. 2010
Hned od úvodu se domácí s chutí zakousli do soupeře a vytvořili si tak tlak, který vyvrcholil brankovou příležitostí Jany Libovické, která však v rozhodující chvíli, nedokázala Obrazekpřesněji zamířit. O chvilku později chyběla přesnost na kopačce domácímu Hubáčkovi a tak se stav utkání neměnil. Hosté se osmělili hned vzápětí, to když z rychlého protiútoku se blýskl skvělým zákrokem domácí brankář a nebezpečnou střelu vytěsnil na tyčku. Domácí odpověděli dvěma tutovými gólovými, které ovšem spálili, když nedokázali ve vyložené šanci trefit odkrytou branku Štětí. V zápětí po rychlém brejku útočník hostí vystřelil útočník z úhlu na branku a domácí brankář na střelu již nedosáhl 0:1.
V druhé půli hosté začali domácí přehrávat a ti ač se snažili, nedokázali nějak zvláště ohrozit branku soupeře. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště, ale Štětí podnikalo nebezpečné a smrtící výpady do obrany Bílinských přípravek. V půlce druhého poločasu navyšují hosté vedení na dvě branky. A když pět minut před koncem zvyšují na 3:0, je o osudu utkání rozhodnuto. Poslední branka před konečným hvizdem, už jen tečkou za odehraným utkáním.
„NObrazekemůžu se na kluky zlobit, odvedli to, co měli, hráli velmi dobře. Byl to zápas se starším soupeřem, ale kluci plnili to, co jsem od nich potřeboval“ zračí se spokojenost na tváři domácího trenéra Dušana Šandy.