Ml. přípravka zdolala Krupku

17. 6. 2010

Mladší přípravka se loučila se sezónou domácím utkáním s vyrovnanou Krupkou. Den před utkáním měli děti rozlučku a tak asi vzala i životospráva za své.Obrazek

Hosté se do domácích zakousli. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště, ale krupští podnikali výpady na branku domácích, která odolávala a nemalou zásluhu na tom měl již tradičně domácí gólman Obracanik. V desáté minutě v největším tlaku hostů, zasadila Bílina tvrdý úder v podobě prvního brejku a první střely na bránu, to když se Obrazektrefil domácí Dominik Schüssmann fotbal je někdy krutý. Branka domácí borce nakopla a ti začali hrát konečně pohledný fotbal a převzali iniciativu hry do svých rukou. Pochopitelným vyústěním tlaku byl druhý gól, kdy se z dálky nádherně trefil David Hubáček, 2:0.

Krupka hned v první minutě druhé půle se dostává před brankáře domácích, ale ten je opět vychytal. Potom se hra vyrovnala, ale v desáté minutě druhé půle po dobře zahraném rohovém kopu zvyšuje na 3:0 Michal Pacanda. Vzápětí z protiútoku snižují krupští na 1:3, Obrazekkdyž je domácí obrana nepokryla. Krupka vycítila šanci na možný obrat a vrhla všechny síly do útoku. Pozorná obrana domácích dlouho odolávala, ale minutu před koncem se jí nepodařil odkop a z dálky hosté snižují na rozdíl jedné branky. Naštěstí ihned po rozehrávce rozhodčí utkání ukončuje a tak se domácí radují z těsného vítězství. „Utkání bylo velmi dramatické, byl to náš poslední zápas a my jsme do něj šli s tím, že ho chceme vyhrát a to se podařilo. Jsme maximálně dnes spokojeni“, rozplývá se štěstím domácí trenér Dušan Šanda