Mladší dorost deklasoval Neštěmice

10. 10. 2010

Pod Bořeň zavítal tým mladšího dorostu z Neštěmic, který se pohybuje na spodku tabulky, herně i morálně to bylo z týmu cítit po celý zápas. Domácí trenéři museli dnes sestavu na poslední chvíli lepit, když byl zraněn Handl a nemocí indisponován Masopust. Říha má stop za červenou kartu a Šlégr, který mohl za mladší nastoupit, se to dozvěděl až těsně před zápasem a bohužel nemohl.

Hned v úvodu zápasu pronikl do pokutového území Ročenovič a jeho teatrální výstup a nafilmovaný pád, rozhodčí ocenil žlutou kartou. Ihned nato ze standardní situace po centru Katreniče si dezorientovaný obránce kopl míč do vlastní sítě-1:0. V deváté minutě přidal druhou branku Křehla a v 19 min. nádherně zakončil Ročenovič. V největším tlaku domácích v 25 min. zbytečně ztratil míč Podaný a z rychlého brejku se hosté opět dostali do hry, když snížili na 3:1. V 32 min. nikdo nechtěl kopat pokutový kop a tak se ho ujal Podaný, který netrefil ani mezi tři tyče. Vzápětí to napravil z rohu, kdy osamocen hlavičkoval a zvýšil na 4:1. Tomuto předcházela červená karta za oplácení, kterou v 32 min. dostal hostující hráč a tím vlastně pohřbil veškeré naděje na úspěch hráčů od Labe. Za to chlapci od Kyselky byli při chuti těsně před poločasem ostrostřelec Lazna uzavírá kapitolu první půle na 5:1.

V druhé půli šel do hry Masopust za Laznu a i když byl zdravotně indisponován, dokázal se ještě třikrát trefit. Škoda obdržené branky v závěru, kdy zaspal Zíbar a nepokrytý hráč hostů podruhé skóroval. Těsně před koncem ještě Katrenič zbytečně obdržel žlutou kartu za faul ve středu hřiště a to bylo tak vše z nezáživné druhé půle, kde domácí nedokázali výrazněji navýšit skóre utkání.

„Mrzí mne dvě obdržené branky, nemusela být ani jedna. Za stavu 3:0, jsme hosty opět dostali do hry, neproměněnou penaltou. Byl jsem udiven tím, že nikdo z hráčů na sebe nechtěl vzít zodpovědnost. S výsledkem a první půlí jsme velmi spokojen a kluky opět chválím“ uzavírá osmibrankové vítězství trenér Denk.