Mladší dorost nezaváhal

3. 5. 2010
Mladší dorostenci, kteří také hostili Kadaň a nastoupili po svých starších spoluhráčích, sObrazeke do soupeře pustili bez respektu a vytvořili si mírný tlak. Pozapomněli však na hostující útočníky a ti se tak z ničeho nic zjevili před domácím brankařem a před pohromou Bílinu zachránilo břevno, které se postavilo do cesty lobu jednoho z útočníků hostí. Po chvilce Bílina zahrávala rohový kop a nejvýše vyskočil nikým neatakován Brůna a přesnou hlavičkou do vrchního rohu branky rozvlnil poprvé síť Kadaně, 1:0. Hra se vyrovnala a byl k vidění pohledný fotbal, bohužel bez šancí a dalších věcí, které by zrychlily tep diváka. Deset minut před poločasem, po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště, přešli hosté do rychlého brejku a srovnávají utkání na 1:1. Pět minut před koncem první půle z třiceti metrů, vystřelil Brůna, míč před brankářem skočil a mezi jeho nohami si našel místo do sítě k úžasu všech přihlížejících.
HneObrazekd v třetí minutě druhé půle, kdy domácí byli ještě duchem v kabině, se zjevil před brankářem Kovačkou nikým neatakován útočník Kadaně a měl spousty času na to, aby bílinského brankáře přehodil, 2:2. Vyrovnávací branka hosty nakopla a domácí jen přihlíželi, jak se hraje fotbal. Naštěstí se brzy z šoku otřepali a pomalu srovnávali hru. V třicáté minutě po ukázkové akci, která by se dala nazvat „ligová“ se opět domácí dostávají do sedla a strhávají vedení na svoji stranu. Šťastným střelcem byl Křehla. Od této chvíle mladší dorostenci převzali otěže utkání do svých rukou a začali hrát velmi nátlakový fotbal. Od pohromy hosty několikrát uchránil jejich brankář. Osm minut před koncem Keller krásně z dálky vystřelil pro domácí dvoubrankové vedení 4:2. Ihned z rozehrávky hosté vybojovali roh a po velmi odfláknuté obranné práci hosté snižují na 3:4. Rozhodčí již dával píšťalku k ústům, že odpíská konec utkání, když se přeObrazekd brankářem Kadaně mihne Ivo Handl a tváří v tvář ho nechává vyniknout skvělým zákrokem. Na dorážku Knorra do prázdné branky, již dosáhnout v tomto časoprostoru v žádném případě nemohl a tak rozhodčí ukončuje ihned po vstřelené brance utkání, které končí 5:3. „Chtěli jsme hrát útočný líbivý fotbal, zapojili jsme do tohoto utkání i žáky a ti ukázali, že do budoucna budou přínosem“, libuje si domácí trenér Petr Váňa.

Toman (41. min. Kovačka) – Prášek, Tichánek, Bučina (60. min. Keller), Zilcher (50. min. Grozík) – Kuba (55. min. Katernič), Brůna, Pergler, Křehla – Handl, Knorr