Mladší žáci úspěšní

20. 4. 2010
Krupka je na posledním místě tabulky, ale prvních deset minut tomu nenasvědčovalo vůbec nic. Hosté kombinovali, hráli postupně dopředu a domácí mladší žákObrazeky zaskočili. Hned v úvodu utkání skvělým zákrokem zachránil čistý štít své branky Honza Pohl, když zlikvidoval střelu krupského útočníka ze tří kroků tváří v tvář. Za další minutu již nestačil na střelu hostujícího hráče, který využil zmatků v obraně, a Krupka se ujala vedení 1:0. A to bylo vše, co hosté předvedli, začali nesmyslně nakopávat míče, vytratila se kombinace a zkušenější domácí převzali otěže utkání pevně do svých rukou. K obratu zavelel Míša Drapák, který doklepl střelu do prázdné branky, kterou brankář hostí neudržel. To běžela patnáctá minuta utkání. Za dalších pět minut se Drapák šikovně otočil kolem obránce a Bílina šla do vedení 2:1. A svůj čistý hattrick završuje Míša pět minut před koncem poločasu a zvyšuje na 3:1. Ještě do konce první půle se přes zeď ze standardní situace trefuje Přemek Popp a uzavírá stav prvního poločasu na 4:1.
Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí domácích, kteří byli lepší ve všech fázích hry. Ti se snažili o co nejvyšší skóre utkání. Úsměv na tváři všech okolních tatínků a obrácení očí v sloup si tak v druhé půli vysloužil již jen hlavní rozhodčí. Nejdříve v první minutě druhého poločasu, nedbal rady pomezního a neodpískal jasný ofsajd se slovy „ ten míč tečoval obránce“ a tak bílinský Kurt Kühnel pohodlně zvýšil na 5:1. Paradoxně, pět minut před koncem, Obrazekstejnému hráči regální branku upřel a z poloviny hřiště odpískal ofsajd, který mu pomezní nesignalizoval a hlavní ho v žádném případě nemohl vidět, či nevidět. Další dvě branky a druhý hattrick v zápase a to v rozmezí pěti minut si připsal Kurt Kühnel. Bílina pak utkání v pohodě dohrála a připsala si tak zaslouženě tři body.