Neštěmice nad síly bílinské mladší přípravky

8. 6. 2010
Mladší přípravka stejně jako její starší kamarádi, přivítala pod Bořněm Neštěmice, kteréObrazekjsou na špici tabulky. Zápas byl od počátku jednoznačnou záležitostí hostů, ale bílinský potěr se nedal jen tak lehce.
Hned v jednom z prvních útoků domácí inkasovali a hosté potvrdili, že si přijeli pro všechny body. Neuběhlo ani pět minut a bílinský brankář Kája Obracaník loví míč ze sítě podruhé - 0:2. Po druhé brance se hra vyrovnala a začala se odehrávat ve středu hřiště, kde oba týmy postoupily několik urputných soubojů. Těsně před poločasovým hvizdem, předvedli hosté krásnou kombinační akce na jeden dotek a do kabObrazekin jdou s náskokem 3:0.
Kdo byl přesvědčen, že hosté si již výsledek v klidu pohlídají a ušetří tím domácí Bílinu, byl zklamán. Neštěmice se od prvních vteřin zakousli do Bíliny, tak jak od počátku a na domácí branku, se valil jeden útok za druhým. Bylo malým zázrakem, že po několika vyložených šancích, tyček a spojnic, domácí inkasovali až těsně před koncem utkání.
„Jsem v celku spokojen, hráli jsme s lídreObrazekm tabulky, který ještě neprohrál. Vzali jsme kluky, co hrají okresní soutěž a ti se prvních patnáct minut hledali a z toho pramenily dvě branky. Potom se hra vyrovnala a byli jsme důstojným soupeřem“, hodnotí výkon svých svěřenců domácí trenér Dušan Šanda.