Starší dorost ukončil domácí sezonu vítězně

17. 6. 2010

Starší dorost začal utkání famózně. První střela na branku se dá nazvat úžasnou. Několik metrů před velkým vápnem se do míče opřel Levý a vymetl pavučinku po levici hostujícího brankáře. Kontr o několik okamžiků později také volal po brance, ale míč naštěstí z brankové čáry vykopl domácí Proch. Dubí po této šanci zvedlo hlavu a tlačilo se před branku domácích, naštěstí bez většího efektu. Těsně Obrazekpřed poločasovým hvizdem zaspala domácí obrana, brankář Toman vyrazil míč před sebe a opět nekrytý dubský útočník srovnává na 1:1.

Hned v úvodu druhé půle byl brankář Dubí jak na střelnici, schytal během několika málo vteřin šest zásahů, ale míč za svá záda nepustil. O chvíli později již ze sítě kulatý nesmysl lovit musel, to když Levý krásnou koObrazeklmou přihrávkou za záda všech obránců hostí, vybídl ke skórování Zemana a ten nezaváhal, 2:1. Hra se vyrovnala, ale nebyla nijak strhujícím pro diváka, ztrácela na rychlosti a zdálo se, že zpomaluje a zpomaluje. Ale i přes to vše měla domácí Bílina navrch a kontrolovala hru. Dubí pomalu rezignovalo a už se nikam dopředu netlačilo. A tak na půl plynu hrající Bílina, protihráčům na cestu ještě zabalila další dvě branky, které zosnoval Zeman a završil tím tak svůj čistý hattrick. „Po dlObrazekouhé době jsem dnes viděl fotbal, kdy vyhrál mančaft, který po celý zápas chodil. Měli dnes dostat šanci kluci z lavičky, ale nijak zvláště se o místo neporvali. Chtělo to trošku více běhat, ale to jsem viděl až v poslední minutě utkání“ není nijak zvláště s výkonem svých svěřenců spokojen hlavní trenér Jan Zedník.