Varnsdorf si odvezl příděl..

8. 6. 2010
Domácí hostili Varnsdorf, který je v dolní polovině tabulky. I když výsledkově to tak nevypadObrazeká, hra byla celkem vyrovnaná. Je pravdou, že bílinští měli po celé utkání mírnou převahu, ale nutno dodat, že Varnsdorf sympatickým výkonem, rozhodně nezklamal a disciplinovaně bránil.
Hned v úvodu si starší žáci Bíliny, vytvořili několik slibných příležitostí, kdy nejvíce hostům dělaly problémy křížně přihrávky vzduchem, které v plné rychlosti přebírali útočníci domácích a motali tak hlavy obráncům Varnsdorfu. Hned v úvodu utkání se před brankářem hostí, zjevil domácí Jakub Čermák, ale trefil jen padajícího brankáře hostí. Chuť si zpravil o chvilku později, když vzal zodpovědnost na své kopačky, prošel před velkým vápnem tři protihráče a v samotném vápně dva obránce, brankáře poslal na levou stranu a míč dObrazekoprava, 1:0. Hosté, se zmohli jen na ojedinělou střelu z uctivé vzdálenosti, která však skončila nebezpečně vedle tyče domácího brankáře Jardy Kovačky.
V druhém poločase se opakoval scénář z prvního. Domácí tlačili a hosté bedlivě bránili. Hned v úvodu druhé půle se na vápně hostí po souboji zajiskřilo, míč se odrazil k úplně volnému Procházkovi a ten nezaváhal. V sedmé minutě hosté po ojedinělé akci a nedůraznosti domácích zadáků, se ocitli sami ve velkém vápně a bílinský Kovačka jen bezmocně přihlížel, jak jej útočník Varnsdorfu z úhlu přehazuje na vzdálenější tyč, 2:1. O několik minut později domácí LukášObrazek Katrenič nádherně přesprintoval obránce hostí směrem od rohového praporku k tyči a jak na zlatém podnose předložil míč na brankovou čáru, kde stačilo Davidovi Procházkovi jen nastavit nohu, 3:1. Od této chvíle se již hosté nedostali téměř k šestnáctce domácích a starší žáci Bíliny si s chutí zastříleli. Další branku přidal Katrenič střelou podle vybíhajícího brankáře a vítězství 5:1 pečetil Podaný pár vteřin před konečným hvizdem. „ Jsem velmi spokojen s pravou stranou týmu, ale levá byla chvílemi katastrofální, Ouřada a Kozler netrénují a pak jsou na hřišti zcela zmateni a nevědí co hrát“, zůstává i přes vysoké vítězství na zemi hlavní trenér Dušan Záhradský.