SK SIAD Bílina – SK Oldřichov   1:2 (0:0)
Bílina - Fotbalový odvar viděli diváci při utkání s posledním Oldřichovem. V brance domácích chyběl Pohl a s nohou v sádře se v hledišti objevil záložník Pavlíček. Ale mezi náhradníky již byl Bečvařík. „Mám nataženou achilovku, již tři neděle mě tam píchá a tento týden to vyvrcholilo. Do branky nejdu a Ondra stejně musí jednou začít,“ řekla na adresu 18letého brankaře Kindla dlouholetá opora Klaus Pohl. Pavlíček má zase zhmožděný kotník po posledním zápase s Kadaní. Od počátku utkání se obě mužstva snažila hrát dopředu bez velké kombinace. Dvě velké šance měl domácí Novák, ale jednou střílel do brankaře a jednou tutovku přestřelil. Hosté stříleli k tyči Obrtlíkem, ale Kindl chytil. Ale přišla 37.min. a střela Dolejšky z ostrého úhlu znamenala vedení pro hosty. Netrvalo dlouho a do úplně rozhozené domácí obrany pronikl Holubička a s přehledem zakončil. Do druhého poločasu udělal domácí trenér Tichý dvě změny. Místo Nováka nastoupil Vaník a místo Hájka uzdravený Bečvařík. Ten zaujal místo v obraně a Karel se vysunul na hrot útoku k Mikovi. Ovšem obraz hry se příliš nezměnil. Dvakrát zachraňoval v poslední chvíli Kindl, jednou Bečvařík. Jediným světlým okamžikem z pohledu domácích byla branka Hasala z trestného kopu, kdy střelou k tyči nedal Kuklovi v brance hostů šanci. Jinak byl bílinský útok neškodný. „Mám pocit, že z krajského přeboru budou sestupovat dva a tak sice hezké tři body, ale již asi zbytečné. S výkonem hráčů dnes jsem spokojený,“ uvedl po zápase asistent hostů František Schrenk. „Dnešní úroveň zápasu v podání obou mužstev nebyla na krajskou soutěž. Soupeř využil dvou našich chyb a vstřelil dvě branky. My jsme nějaké šance měli, ale neproměnili. Vše je ale otázka naší hry, budu se opakovat, máme zkušené fotbalisty a mladé. Ale ti zkušení nedokážou vtisknou hře rytmus a na mladé se spoléhat nemůžeme, těm musí staří pomoci. Ale pokud se nezačne pořádně trénovat, bude to příští rok ještě větší trápení a můžeme dopadnout jako Oldřichov, i když mu nepřeji aby spadl,“ dodal domácí trenér Josef Tichý.
Branky: 74.Hasal – 37.Dolejška, 41.Holubička
ŽK: 2 – 1
Rozhodčí: Oborník - Baum, Trégr
Bílina: Kindl – Karel, Hasal, Hošek, Přibyl – Hájek (46.Bečvařík), Vrátil, Kornalík, Mergl – Novák (45.Vaník), Mika (81.Magyár)