SK SIAD Bílina - FK Kozly     6 : 0  (1-0)

branky: 2x Schuran, Čermák, Fork, Handl, Hájek

rozhodčí: Král

Sestava: Toman - Katrenič, Bruna, Brejcha L., Šmrha - Patera, Hubáček, Hájek, Fork - Handl, Čermák

Stř: Šajner,Prchal,Schuran

V sobotu 8.8.09 od 17:00 hod. jsme nastoupili k našemu dalšímu přípravnému utkání. Soupeřem nám bylo tentokrát mužstvo FK Kozly dospělých hrajících II. třídu okresu Louny.

Obrazek

Nastoupili jsme proti soupeři bez zbytečného respektu a hned od začátku jsme ho zatlačili na jeho vlastní polovinu. Během prvního poločasu jsme si vypracovali několik slibných šancí, které jsme však nedokázali proměnit. Vyvrcholení toho byla neproměněná penalta T. Hájka za stavu 0:0.

Obrazek

Do konce prvního poločasu jsme se přesto dokázali prosadit, když vedoucí branku po pěkné kombinační akci na jeden dotek vstřili Jiří Čermák. Soupeř se dokázal během prvního poločasu prosadit před naší brankou ve dvou případech, kdy obě akce spolehlivě zlikvidoval náš brankář Víťa Toman.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v brance se Zdeňkem Šajnerem, který bohužel utkání po střetu s protihráčem nedohrál. Zranění které utrpěl ho zřejmě vyřadí ze hry ne celou podzimní část sezóny. Do pole nastoupil Pavel Schuran a již vprvním poločase střídající Marek Prchal. Druhý poločas byl opět v naší režii. Soupeř postupně fyzicky odpadl a naší branku ohrožoval jen sporadicky. Druhý poločas jsme vyhráli 5:0, kdy se 2x prosadil Pavel Schuran, Lukáš Fork, Ivoš Handl a Tomáš Hájek. Výhra byla sice přesvědčivá, ale v předeváděné hře ještě stále chybí sebevědomí a klid a nepřesná koncovka.