K jednomu z posledních přátelských zápasů před začátkem jarní části soutěže k nám zavítalo družstvo hrající stejnou soutěž jako my - FK Ústí nad Labem, kdy bylo odehráno dvouutkání. Od 13:00 hod. své utkání hráli starší dorosty a po nich od 14:45 hod. odehráli svá utkání mladší dorosty obou týmů.

SD  SK SIAD Bílina      2   -   3     FK Ústí nad Labem

pol.  ( 1 - 2 )

Branky: Muf, Karel (p.)

Sestava: Kindl - Zavadil, Brůna, Brejcha L. Abari - Prchal, Karel, Hubáček, Peschl, - Muf, Kasl

MD SK SIAD Bílina      0   -   1      FK Ústí nad Labem

pol. ( 0 - 0 )

Sestava: Šajner - Zavadil, Brůna, Katrenič, Abari - Fork, Karel, Hubáček, Vítek - Tichánek, Kumsta

Dvouutkání bylo náročné, vzhledem k značné absenci - jarní prázdniny a nemoc. Převážná většina hráčů odehrála dvě utkání. Vzhledem k těmto skutečnostem můžeme dosažené výsledky hodnotit jako velmi uspokojivé.

V týdnu nás čeká poslední přípravný zápas mladšího dorostu s týmem FK Teplice dne 17.03.2009 od 17:00 hod. a ve středu 18.03.2009 od 17:30 hod. odehraje starší dorost tréninkové utkání s A-mužstvem v rámci tréninkové jednotky.

V sobotu 21.03.2009 zajíždíme k dohrávanému utkání z podzimní části na hřiště AFK Loko Chomutov, kde by jsme v případě dobrého počasí měli nastartovat jarní část sezóny.