FK Neštěmice : FK Bílina 1:5 (1:1)

30. 3. 2014

Bílina jela do Neštěmic jako favorit a chtěla tuto roli potvrdit, jenže zápas od samého začátku spíš nasvědčoval tomu že naši dorostenci budou rádi když zápas vůbec dohrají protože rozhodčí uděloval karty občas i za úplné nesmysli.

Po rozpačitém začátku se z toho ale Bílina oklepala a šla do vedení 1:0 díky vyborné práci Katreniče který vybídl ke skórování Javůrka. Neštěmice ale dokázali vyrovnat minutu před koncem první půle na 1:1 z rohového kopu.

Druhý poločas začala Bílina svého soupeře přehrávat a zápas rozhodli dvě rychlé branky kdy se nejprve trefil krásně z přímeho kopu Katrenič a o několik minut později proměnil nařižený pokutový kop Procházka. Skóre zápasu pak ještě upravili Chobot a Kozler na konečných 5:1 z pohledu hostů