MD - Neštěmice

FK Bílina - FK ČL Neštěmice   3 : 0  (1-0)

branky: Procházka, Rokos, Říha

Sestava : Kovačka - Popp, Říha, Šťastný, Grožík - Řeřicha, Ouřada, Katrnič, Rokos - Coufal, Procházka   (Střídali: Bureš, Tichánek, Kühnel)

V prvním kole podzimní části mladší dorost přivítal hostující celek z Neštěmic. Svěřenci Jirky Josefa a Jardy Denka se mohli nejdříve pokochat jednoznačným vítězstvím svých starších spoluhráčů, kteří přehráli svého soupeře 8:1.

Do prvního zápasu bylo zařazeno i několik nadějných žáků a jejich věkový rozdíl nebyl na hře vůbec znát. Od prvních minut domácí ovládli tempo hry. Hra bílinských se vyznačovala především hrou po stranách s rychlými přechody do protiútoku se zakončením. Přestože byli domácí nebezpečnější první branky se dočkali až těsně před odchodem do kabin, kdy ve 37´ Procházka skóroval na 1 : 0.

Po přestávce domácí i přes umořující vedro zvyšovali stále tempo hry s kterým měli hostující hráči značné problémy. Hned v úvodu druhého poločasu zvyšoval ve 42´ Popp na 2 : 0 pro domácí a v 55´ upravil konečný výsledek zápasu Říha.

"V dnešním zápase musím pochválit celé mužstvo za bojovnost a týmový duch. Zejména pak naše žáky, kteří pokud budou podávat takové výkony, budou velkým příslibem do budoucna jak pro dorost, tak i pro klub". hodnotil výkon mužstva poi utkání trenér Jirka Josef.