ŽK: 44 min - Říha -faul,49 min - Bureš -zakopl míč,65 min - Chobot -zakopnutý míč po přerušení

ČK:

Popis průběhu utkání:
Ve druhém kole jsme zajížděli do Štětí.
Bohužel v tomto utkání moc k vidění nebylo.Naše mužstvo mělo od začátku utkání jasnou převahu a spíše se stále hrálo
na domácí polovině.Jen škoda,že jsme to nepotvrdili střelecky.Trápili jsme se jak herně ,tak střelecky.Proto poločas
poločas skončil i jen 2:0.O branky se postarali v 19 min Chobot 1:0 a 28 min.Katrnič 2:0.
Ve druhé poločase už jsme se zlepšili herně a začali jsme trochu hrát kombinačně a více po stranách a bylo to znát.Soupeř
s tím měl problémy a dokonce se nám začalo i dařit střelecky.O branky se postarali ve 43 min Říha,48 min Chobot,54min
Chobot,58 min Říha,67 min Katrnič,72 min Katrnič.
Dnešní soupeř nás moc nepotrápil a spíše se hrálo v tréninkovém tempu.Hráče bych pochválil spíše za druhý poločas