Řeřicha   -   Říha   -   Lazna(60´Podaný)   -   Grožík

Chobot   -   Zíbar   -   Kinzl   -   Bureš(72´Ouřada)

Hájovský   -   Kozler(20´Krejcar)

Náhradníci: Tichánek, Krejcar, Podaný, Ouřada, Kovačka

Mladší dorost v 3.kole doma hostil dosud bez bodu hrající FK Slavoj Žatec. Naproti tomu bílinští měli plnýpočet bodů. Od úvodního hvizdu rozhodčího nebyl tento rozdíl na hřišti patrný. Soupeř podle předpokladů hrozil zejména z brejků. Naproti tomu se domácí snažili hrát spíše po stranách, což se jim však moc nedařilo, kazili hodně přihrávek jak na krátkou vzdálenost, tak i dlouhé pasy a nechávali soupeři více prostoru a času na jeho rozehrávku. Přesto šli domácí v 25´ do vedení zásluhou Petra Chobota, který po jednom z úniků po straně a přesném centru Řeřichy, nedal brankáři soupeře šanci. Domácí se však z vedení neradovali příliš dlouho, již v zápětí v 26ˇ po zaváhánídomácí obrany soupeř srovnal stav na 1:1. Do poločasu se již stav nezměnil, ikdyž domácí k tomu měli více příležitostí, nedokázali je proměnit.

Druhý poločas byl ze strany bílinských špatný. Přestože se mužstvo snažilo sebe víc, nic nevycházelo a na kopačky domácích sedla s postupem času i nervozita. Ani střídání nepřineslo pro hru domácích oživení a zlepšení herního projevu. Soupeř měl neustále mnoho prostoru a času zpracovat míč, čehož nakonec využil ve svůj prospěch a v závěru utkání v rozmezí poslední čtvrthodinky vstřelil domácím hned tři branky a upravil tak konečný stav na 1:4 pro hosty.