SD - FK Slavoj Žatec

branky: Egrt 3, Proch 2, Bečvář
Sestava:
Šlégr - Brem, Haspra, Bučina, Šámal - Hubáček, Fork, Egrt, Levý - Kuba, Kořínek
Po prohře v Roudnici jsme chtěli získat mistrovské body v domácím zápase proti Žatci. Věděli jsme, že soupeř bude kvalitní a i proto jsme měli k dispozici 2 hráče z A mužstva. Byli to Z. Levý a D. Egrt. Důvod nebyl ten, aby jsme za každou cenu urvali tři body, ale ukázat některým hráčům jak se má bojovat o mistrovské body. A to oba hráči do puntíku splnili. Morálka a disciplína některých hráčů je hrozná a je až zarážející s jakým zájmen a elánem k fotbalu přistupují. Samotný zápas pro nás začal slibně a to když při průniku do šestnáctky byl faulován Z. Levý a D. Egrt v 5. min. poslal z penalty domácí do vedení. V 17. min. byl střídán pro zranění domácí T. Hubáček, kterého nahradil D. Proch. Následně v 18. min. zvýšil opět D. Egrt na 2:0. O dalších šest minut později po pěkné střele přidal třetí gól domácích D. Proch a uzavřel tak první poločas. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět dobře a ve 47. min. Proch přidal čtvrtý gól. Hosté nerezignovali a po několika zmatcích a chybách se i oni dostali do brankových příležitostí. Dobrými zákroky nás podržel gólman V. Šlégr. V 58. min. zvyšoval Egrt na 5:0 a svůj velmi dobrý výkon završil hattrickem. V 71. min byl střídán Levý a jeho místo zaujal D. Bečvář. Svojí premiéru v domácím zápase korunoval po dvou minutách na hřišti gólem a zvyšoval na 6:0. V poslední minutě po chybě gólmana domácích hosté korigovali výsledek na konečných 6:1.