SOBOTA  24.01.2009   08:30 hod.  hřiště - FK SIAD Souš

3´ - (1:0);

12´- Prchal  (1:1);

79´- Sivák (1:2).

Sestava :

I. poločas: Kindl - Schuran, Brůna, Brejcha L.,Abari - Šámal, Karel, Sivák,Prchal - Ferko, Tichánek.

II. poločas: Šajner - Zavadil, Peschl, Karel (Brejcha L.),Brejcha J. - Sehnoutka, Šámal, Ferko, Fork - Vítek, Tichánek (Sivák).

Průběh zápasu byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Bohužel jsme inkasovali branku hned v úvodu utkání po rozehrání standardní stiuace. Poté se hra srovnala a ve 12 min. utkání vyrovnal po pěkné kombinaci Prchal z velkého vápna chytrým lobem přes vyběhnuvšího gólmana. Hra měla světlé i slabší okamžiky. V závěru utkání jsme strhli vítězství na svou stranu, kdy po rozehrání rohového kopu Vítkem se ve velkém vápně dostal k míči Peschl a jeho centr z hranice pokutového území poté hlavou do sítě soupeře srazil Sivák.

Další utkání hrajeme v sobotu 31.01.2009 od 11:00 hod. MD - Meziboří a od 13:00 hod. SD - Teplice.