ŽK: Zeman,Abari,Bruna

Rozhodčí: Materna - delegovaný rohodčí KFS se nedostavil

Sestava:

Šajner - Brejcha J.,Bruna,Proch, Abari - Fork, Hubáček, Karel, Zeman - Tichánek, Kumsta

Mladší dorost nastoupil pouze  v základní sestavě. Do hry musel zasáhnout z důvodu vyloučení Milana Ferka za starší dorost i Petr Karel, který původně neměl hrát, jelikož byl nominován do sestavy A-mužstva pro utkání ve Štětí.

Utkání se hrálo za vedra, obloha bez mráčků a kluci toho měli dost již z utkání za starší dorost. Ústí se do nás pustilo hned od začátku, kdy jsme se nemohli z jejich tlaku vymanit. Výsledkem toho byla ŽK pro Davida Brunu a v 13 min. utkání obdržená první branka. Dokud jsme měli síly, tak jsme stačili útoky domácích odrážet a v poslední minutě prvního poločasu jsme stačili ještě stav upravit na 3:1 pro domácí. Po přestávce se však již únava našich kluků projevila naplno. Výsledek 8:1 vypadá sice hrozivě a nevábně, ale klukům patří díky, že to v tom vedru vydrželi a dokud mohli, tak bojovali.