Rozhodčí: Cébe - Janáček, Rain

Sestava:

Šajner - Zavadil, Proch, Bruna, Abari - Fork, Karel, Hubáček, Sehnoutka - Grundza, Tichánek

Dále nastoupili:  Vítek, Kumsta

Utkání mužstev z předních příček tabulky mladšího dorostu. V našem týmu nastoupila převážná většina hráčů, kteří měli v nohách odehrané těžké utkání za starší dorost. Po půlhodině hray se náš tým dostal do dvoubrankového vedení, ale soupeře stačil do poločasu snížit na 1:2. Druhý poločas nezačal pro nás dobře. Soupeř stačil po našem herním výpadku výsledek otočit na 3:2. Kluci se však nevzdali a opět zabojovali. Krátce před koncem utkání se nám podařilo strhnout vítězství na svou stranu a udržet tak neporazitelnost na hřištích soupeře.

Tento víkend nás opět čeká těžký soupeř ze Štětí s kterým jsme na domácí půdě prohráli 1:3. Máme jim tedy co oplácet.