SK SIAD Bílina  - Havran Kryry

3 : 4 (3-3)

Střelci: 2x Karel, Hájek

Sestava: I. poločas

Šajner - Charvát, Brůna, Katrenič, Brejcha J. - Hubáček, Karel, Hájek, Muf - Tichánek, Kumsta

II. poločas:

Šajner - Charvát, Brejcha L.,Katrenič, Brejcha J. - Zavadil, Abari, Hubáček, Vítek - Tichánek, Kumsta.

Zápas byl rozehrán výborně, již v 7' jsme vedli zásluhou kombinace Hájek, Karel 1:0. Po čtvrthodině hry přišlo vyrovnání po hrubé chybě obrany. Následovala fáze hry, ky jsme soupeře skoro nepustili do hry a zásluhou Hájka a Karla jsme vedli ve 33' již 3:1. Zdále se, že utkání máme ve své režii. Bohužel pak přišel zkrat v souhře celé obrany a soupeř v posledních dvou minutách prvního poločasu srovnal stav na 3:3.

Do druhého poločasu jsme vystřídali kluky, kteří šli hrát ještě další zápas za starší dorost, hra se vyrovnala. My jsme nedokázali využít některé slibné šance, aby jsme strhli vítězství na svou stranu. Soupeř udeřil pět minut před koncem utkání, kdy opět po hrubé chybě obranné řady jsme inkasovali čtvrtý gól.