ŽK: Karel, Sehnoutka

Rozhodčí: Míč - Husar, Toráč

Sestava:

Šajner - Schuran, Brůna, Katrenič, Abari - Sehnoutka, Karel, Ferko, Vítek - Tichánek, Kumsta

Mladší dorost poprvé v soutěži vyšel na hřišti soupeře bez bodů. Na prohře se mimo jiného projevila i únava týmu, který vlastně ze dvou třetin nastupoval již za starší dorost. V současné době mužstvo mladšího dorostu trápí velká marodka a bohužel jsme neměli ve Štětí žádného náhradníka. První poločas jsme se soupeřem vydrželi vysoké tempo hry, kdy nás opět podržel vynikajícím výkonem náš gólman Zdeněk Šajner, který zlikvidoval několik vyložených šancí soupeře. Nadruhé straně, kdyby jsme proměnili mi ty naše šance, mohl se výsledek utkání ubírat jiným směrem.

Ve druhém poločase se začala projevovat únava kluků a gólman na vše sám nestačil. Co mohl pochytal, ale bohužel čtyřikrát musel míč lovit ze své sítě. Zrodila se tak naše první porážka na hřišti soupeře a zároveň i první v jarní části soutěže.

Dalším soupeřem, po třech utkáních venku, nám bude na domácím hřišti tým FK Český Lev Neštěmice. Výkop je v neděli dne 26.04.2009 ve 12:15 hod.