SK STAP-TRATEC Vilémov – SK SIAD Bílina 1:0 (0:0)
Vilémov - Po úvodních výkonech Vilémova prorokovali zlí jazykové Bílině čtyřku. Domácí sice potvrdili lídra tabulky, ale hosté jim byli důstojným soupeřem a chybělo trochu štěstí a mohli odvézt bod.  V prvním poločase byl lepší Vilémov, ale ve druhém tlačila Bílina. O výsledku rozhodla jedna ze dvou nařízených penalt. Hned v úvodu chytil Pohl pokutový kop za faul Bečvaříka ve skrumáži, ale ten viděl asi pouze rozhodčí. Ale jasnou šanci měla i Bílina, když v 58.minutě upaloval Kornalík sám na domácí branku, ale z hranice šestnáctky vystřelil vedle. O výsledku rozhodla 65.minuta. Domácí měli šance, výborně zasahoval Pohl tvrdě atakován domácím útočníkem, ale potom neudržel nervy na uzdě a kopala se druhá penalta a domácí vstřelili jedinou branku zápasu. V 75.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Vaník a v 81.minutě za faul zezadu i Kornalík. Ve druhém poločase se na hřišti objevil Míka, který před 11 měsíci utrpěl těžké zranění kolena v zápase s Litoměřicemi. „Výsledek z Vilémova je asi potěšující, když jsme dostali gól po penaltě. Ale první poločas jsme odehráli špatně, kdy jsme hráli bojácně, neudrželi jsme balón, mohli jsme dostat tři branky. Ale v 10.minutě Pohl chytil penaltu a chytal dobře celý poločas. O poločase byla trochu bouře v kabině, hráči si dali říct a začali hrát a dařilo se i fotbalově. Bohužel přišel zkrat Pohla, který zbytečně vyběhl a byla z toho druhá penalta, kterou soupeř proměnil. V momentě začal hrát údržbu, přišlo vyloučení vaníka po druhé žluté kartě a následoval další zkrat Kornalíka, kdy zbytečně fauloval zezadu a v devíti lidech jsme to již nemohli srovnat. Ale za druhý poločas zaslouží hráči pochvalu,“ ocenil jinak na pochvaly skoupý bílinský trenér Josef Tichý. Výkon se líbil i šéfovi klubu Petru Arpášovi. „Byl to bojovný výkon a chyby jednotlivců k fotbalu patří. Před zápasem bych 1:0 bral, ale nyní říkám škoda. Domácí byli lepší, na bod jsme mohli dosáhnout.“ Ovšem domácí měli jednoho hráče navíc a tím byli diváci. „Ta atmosféra byla fantastická, jak lidé domácím fandili. I ve druhém poločase, když se jim nedařili, hnali je diváci stále kupředu,“ viděl atmosféru Ctirad Vaník. Stejný dojem měl i člen vedení klubu Martin Köhler: „Bylo snad 300 diváků, hodně lidí zde má pernamentky. Diváci vytvořili atmosféru, jakou neznáme.“

Sestava: Pohl – Jungmann, Fleišman, Hasal, Mergl – Bečvařík (84.Čula), Novák, Kornalík, Pavlíček (46.Hošek), Vaník – Hakl (62.Míka)