SK SIAD Bílina – AFK LoKo Chomutov 0:2 (0:1)
Bílina - Výborné výkony domácích v úvodu nového ročníku krajského přeboru přilákaly na Kyselku opět slušnou návštěvu. Po vítězství 3:0 na béčkem Litvínova v minulém kole se čekaly další body. Ovšem Bílina od počátku na soupeře nestačila. V záloze citelně chyběl potrestaný Kornalík a jiný hráč, který by na sebe vzal odpovědnost tvůrce hry, se nenašel. Sice měl v úvodu šanci Bečvařík, ale to bylo na celý poločas vše. Hosté hráli jednoduše a rychle dopředu a domácí držel ve hře brankař Pohl. Přesto kapituloval po rohu, kdy hosty dostal do vedení Ždánský.  Do druhého poločasu poslal trenér Tichý na hřiště Stillera a Miku.  Ovšem tentokrát nemělo střídání stejný účinek jako před týdnem, kdy Bílina zápas rozhodla. Po špatné malé domů zachraňoval Pohl, potom střílel nad z trestného kopu Hasal, ale nebezpečnější byli hosté. Po úniku Mila netrefil před brankou míč Jarolím. V 63.minutě zachraňoval v poslední chvíli Mergl. Potom měli šanci i domácí, ale Hakl míč před brankou nezpracoval. V 67.min. poslal Hakl trestný kop těsně vedle, aby vzápětí vyrážel Pohl střelu chomutovského útočníka. Hrál se rychlý fotbal na obě strany, ale domácí se až k brance nedostávali, za to hosté měli řadu šancí. Dvakrát zabránil jisté brance Pohl, v 77.minutě netrefil míč před Pohlem kapitán hostů Cejthamr a potom vyrazil domácí brankař střelu Krále. Bílina se stále více tlačila dopředu a hosté podnikali do odkryté obrany jeden útok za druhým. V 87.min. rozhodl střelou ze šestnáctky Milo. Domácí se nevzdávali, před pokutovým územím srazil chomutovský brankař Bečvaříka, ale trestný kop Stillera Sabadoš chytil. Ještě v 92.min. nechal rozhodčí výhodu po faulu na Stillera, Mika v pokutovém území upadl, ale penalty se nedočkal. A tak poslední slovo měli hosté, když Král nastřelil břevno.  „Nechci být alisbista, ale došlo na má slova, která jsem hráčům stále říkal, že nás soupeř za hru v prvním poločase může potrestat. Dneska se to potvrdilo, dostali jsme branku a soupeř to již udržel. My jsme nebyli schopni ve druhém poločase, relativně trochu zlepšeném, výsledek zvrátit a Chomutov vyhrál zaslouženě. Hrál jednoduchý fotbal a my jsme byli jako děti, když vidí poprvé balón,“ byl z výkonu rozčarován domácí trenér Josef Tichý. Dodal, že mužstvu chybí tvůrce hry a jediným na koho se může ze starších spolehnout je brankař Pohl. „Jediným kdo to ze starších táhne je Klaus Pohl v brance, který dělá zázraky, ale s jedním hráčem to hrát nemůžeme.“
Branky: 33.Ždánský, 87.Milo
Rozhodčí: Prágl – Richter ml., Zaňka
Diváci: 190

Sestava: Pohl – Mergl, Hasal, Fleišman, Jungmann – Bečvařík, Novák, Pavlíček (65.Junek), Vaník (46.Stiller) – Hakl, Pelikán (46.Mika)