V sobotu 31.1. sehrálo naše A mužstvo další přípravné utkání. Soupeřem byl tentokrát tým z Přestanova.

Bílinští fotbalisté si rychle zvykli na nové hřiště a to je od svého otevření v plném provozu. Své tréninkové dávky na něm absolvují hráči od věkové kategorie mladší přípravka až k A týmu dospělých. Přátelská přípravná utkání zde hrají mladší žáci, dorost a muži. Žáci si uspořádali turnaj. Dorost a muži hrají proti svým soupeřům formou přátelských utkání. Během posledního víkendu si muži pozvali soupeře z nižší soutěže, tým Přestanova. Pro pracovní zaneprázdnění nemohl nastoupit Fleišman, zranění nepustilo na hřiště Nováka a Bečvaříka. Zbytek kádru nastoupil z plné fyzické přípravy a na hřišti to bylo vidět. V brance se poprvé v nové sezóně objevil bílinský kapitán Klaus Pohl, který prodělal drobný operační zákrok. V prvním poločase se měl co ohánět. Domácí obrana nefungovala tak, jak by si trenéři představovali a soupeřovi útočníci se dostávali do šancí. Brankář Bíliny však skvělými zákroky držel čisté konto. Domácím se nakonec přece jen podařilo vstřelit branku. Jejím střelcem byl Mika. Po změně stran se projevila lepší fyzička domácích a na hřišti bylo jen jedno mužstvo. K výbornému výkonu se rozehrál Zd. Moravec, který byl k neudržení. Zdatně mu sekundovali i další hráči. Hostujícího brankáře několikrát střelou z dálky prověřil Kornalík. Dvě bílinské branky vstřelil Moravec. Tu první z pokutového kopu a druhou po pěkné individuální akci, kdy krásnou kličkou obešel obránce Přestanova. Několik slibných příležitostí domácích zůstalo nevyužitých. Utkání tak skončilo vítězstvím Bíliny v poměru 3:0. Poločas 1:0.

Domácí nastoupili v sestavě: Pohl – Čula, Hasal, Pavlíček, Mergl – Mika, Kornalík, Magyar, Vaník – Moravec, Muf. Střídali Peschl a Hájek.