FK BÍLINA

Nabízíme Vám možnost využití hřiště s umělým fotbalovým trávníkem

III. generace LANO Profoot Premier 60 mm.

Plochu s UMT v areálu fotbalového klubu v Bílině je možno využít jak k tréninkovým jednotkám, tak k zápasům či jiným sportovním výkonům v souladu s provozním řádem UMT.

Služby, které jsou Vám k dispozici při každé dohodě o využití  UMT.

1. Plocha UMT na dobu dle dohody
  2. Šatny
  3. Sprchy
  4. Toalety
  5. Šatna pro rozhodčí

Vaše dotazy a přání týkající se využití UMT lze konzultovat s pověřenou osobou:
Luboš Macek – tel: 776 317 133               E-mail: lu.macek@seznam.cz

Platba za využití UMT :

- na fakturu převodem na účet

- hotovostní platbou před zahájením užití UMT

C E N Í K

1 tréninková hodina            celé hřiště / 1000,- Kč                   polovina hřiště / 500,- Kč
                                                                                        (od branky k půlící čáře)

V případě doby delší než 60 minut je účtováno využití plochy v 15 minutových intervalech

15 minut / 250,- Kč                             15 minut / 125,- Kč.

1 zápas dospělých    2 x 45    /15 min. rozcvičení + 15 min. přestávka/          2000,- Kč
1 zápas žáků             2 x 30    /15 min. rozcvičení + 15 min. přestávka/         1500,- Kč

U P O Z O R N Ě N Í
Klademe důraz na dodržování časového rozvrhu UMT. Upozorňujeme, že v případě pozdějšího začátku tréninku či zápasu způsobeným z Vaší strany, nelze prodloužit dobu využití UMT z důvodu následného využití dalším uživatelem, který je rovněž časově vázán. Žádáme Vás o přesné dodržení doby využití UMT.

Důležité je řídit se provozním řádem, který je vyvěšen u vstupu na hrací plochu. Také Vás chceme zejména upozornit, že je zakázáno pohybovat se a hrát na UMT ve špičaté obuvi či v obuvi s kovovými výčnělky „kolíky“.

Děkujeme za pochopení.

Fotbalový klub Bílina