Střelci : 4x Schuran, Karel, Hájek, Ferko

ŽK: Ferko    1 - 3

Sestava:

Kindl - Šámal,Duda,Proch,Abari - Schuran,Karel (K),Hájek,Peschl - Ferko,Muf

Hubáček, Katrenič, Brůna, Zavadil, Kouřil

Dnes jsme nastoupili ke svému prvnímu jarnímu mistrovkému utkání v okresním derby proti týmu 1.FC Dubí. Soupeř v posledním zápase hrál na hřišti prvního týmu tabulky FK Baník Most C, kde prohrál 2:0. Tento výsledek naznačoval, že to nebude lehký soupeř.

První poločas také podle tohoto vyvíjel. Vedli jsme již 2:0, když jsme si nechali chvíli před koncem poločasu vstřelit kontaktní branku na 2:1. Soupeř svojí předvedenou hrou zůstával za očekáváním.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že soupeře již k ničemu vážnějšímu nepustíme, ale jak již bývá u nás zvykem realita byla trochu jiná. Soupeř se snažil do poloviny poločasu držet s námi krok a podle toho se vyvíjelo i skóre. Vždy když jsme zvýšili na rozdíl dvou branek, soupeř chvíli na to po využití naší nepozornosti snížil na rozdíl jednoho gólu.  Posledních dvacet minut zápasu však již probíhalo v naší režii a soupeře jsme k ničemu nepustili. Nakonec jsme vyhráli výraznějším rozdílem 7:3. Předvedená hra z naší strany měla sice stále ještě slabší chvíle, ale pomalu a jistě se náš výkon stále od zápasu k zápasu stabilizuje. Dobrý pocit můžeme mít z produktivity.