Střelci : Hájek, Karel                  ŽK: Karel (70´)

Rozhodčí :  Beneš - Zvonař, Harenčák

Sestava:

Kindl - Schuran, Duda, Brejcha L., Abari - Peschl, Karel, Hájek, Prchal (28´) - Muf, Ferko

Proch (28´), Hubáček (72´), Zavadil (89´) - Kouřil

Dnes jsme nastoupili k dohrávanému utkání 11. kola podzimní části soutěže. Původně jsme měli hrát na hřišti soupeře, ale bohužel vzhledem nezpůsobilému terénu na hřišti AFK, jsme narychlo se souhlasem KFS přehodili pořadatelství našich vzájemných utkání.

Zápas jsme začali velmi dobře. Během prvního poločasu jsme si vpracovali několik slibných akcích, které jsme bohužel nedokázali úspěšně zakončit. Soupeře jsme nepustili do žádné větší nebezpečné akce. Poločas tak skončil smírně 0:0.

Druhý poločas se odehrával ve stejném stylu, kdy z vyložených akcí jsme nebyli schopni vstřelit branku. První gól přišel po chybě obrany soupeře, kdy jsme toho dokázali využít a míč jsme silou vůle dotlačili do sítě. Během krátké chvíle však dokázal soupeř z ojedinělé šance po nedorozumění naší obrany skóre srovnat. Soupeř branka navnadila a ještě se dostal do dvou slibných akcí, a to bylo z celého utkání vše. Naší kombinační hrou jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště k jeho velkému vápnu, kde však naše kace většinou ztroskotali na chybných přihrávkách. Nakonec se nám podařilo vítězství strhnout na svou stranu, kdy vítěznou branku vstřelil hlavou Karel. Vítězství je sice utrápené, ale zasloužené.

Příští týden zajíždí dorost v neděli 29.03.2009 ke svému dalšímu mistrovskému utkání. Soupeřem mu bude mužstvo FK Rumburk. Odjezd autobusem ráno v 07:30 hod. od hřiště.