SK SIAD Bílina  - FK Český Lev Neštěmice

Střelci: 2x Grundza, 2x Ferko, Karel

Rozhodčí: Petráček - Topinka

Sestava:

Kindl - Schuran, Brejcha, Abari - Karel - Peschl (89´), Hájek, Prchal (83´) - Ferko - Grundza (89´) , Muf (85´)

Katrnič (89´), Zavadil (83´), Tichánek (85´), Kouřil (89´), Šajner

Zápas jsme opět nerozhráli dobře, když Prchal již v 11´ poslal protihráče do brejku na naší branku a prohrávali jsme 1:0. Tentokrát nás gól natolik nevyvedl z míry a během krátké chvíle jsme výsledek otočili v náš prospěch. Do kabin jsme šli s vedením 2:1. Předvedená hra byla solidní, dostávali jsme se do častého přečíslení soupeřovy obrany, ale nedokzáli jsme se prosadit brankově. Během prvního poločasu jsme měli více ze hry a předvedená hra se musela přítomným diváků líbit.

Po změně stran jsme ještě náskok navýšili, když se v 55´prosadil po přihrávce Grundzy Ferko. Bohužel, jsme se nechali soupeřem uspat s pocitem, že náskok je dostatečný, což se nám vymstilo a Neštěmický v rozmezí desti minut vyrovnali na 3:3. Oba góly přišly po našich hrubých chybách v obranné části a soupeř nabídnutou šancí nepohrdl. Přesto jsme dotáhli zápas do vítězného konce, kdy se ještě střelecky prosadil Karel a v samotném závěru utkání pečetil výsledek druhým gólem v utkání Ferko.