SK MONDI Štětí  -  SK SIAD Bílina

ŽK: Prchal, Duda

Rozhodčí: Husar - Míč, Toráč

Sestava:

Kindl (69´) - Peschl (72´),Brejcha L.,Duda (60´),Abari - Schuran, Karel, Hájek, Ferko, Prchal (65´)- Muf

Katrenič (72´), Tichánek (65´), Sehnoutka, Brůna (60´), Kouřil (69´)

Další zápas na který by jsme měli rychle zapomenout a soustředit se na další zápasy, které nás čekají. Štětí je soupeř, který nám vůbec nesedí a neumíme s ním hrát.

K čemu je předzápasová příprava, když na hřišti to pak stejně vypadá jinak, Každý si myslí svoje, vždyť ty trenéři jsou blbci, co nám to pořád vykládají za kraviny, ale jen se přijde na hřiště a začne se hrát, tak se hned ukáže o jaké hlouposti šlo. Než se stačíme rozkoukat, prohráváme ve 4 min. už 1:0, a aby toho nebylo málo tak v 9 min. pro jistotu 2:0.

Pak už se něco blbě dohání, když soupeř je na koni. K čemu nám je, když nám soupeř i přes příděl branek lichotí, jaký hrajeme pohledný fotbal a že z nás měli obavy. Bohužel fotbal se stále hraje na branky, a když branky dávat neumíme, tak by to chtělo zapracovat na tom, aby jsme je také nedostávaly. To si však už musí hráči srovnat sami v hlavě.

Dalším soupeřem, po třech utkáních venku, nám bude na domácím hřišti tým FK Český Lev Neštěmice. Výkop je v neděli dne 26.04.2009 ve 10:00 hod.